Warszawa HOTEL SHERATON 10-11 listopada 2017 r.

Implanty w strefie estetycznej

koncepcje postępowania klinicznego

Całodzienna sesja dr Ulricha Grundera wraz z warsztatami praktycznymi

dr Ulrich Grunder
dr Ulrich Grunder (Szwajcaria)
Klinicysta - praktyk, uznawany za jeden z największych autorytetów nowoczesnej stomatologii, w tym zwłaszcza w dziedzinie chirurgicznych i protetycznych aspektów leczenia implantologicznego. Prowadzi prywatną praktykę w Zurichu. Po ukończeniu studiów stomatologicznych na Uniwersytecie w Zurichu bardzo szybko uzyskuje tytuł doktora nauk oraz wzbogaca kwalifikacje w Klinice Protez Stałych i Materiałów kierowanej przez światowej sławy mentora, profesora Petera Schärera. Był Prezydentem Szwajcarskiego Towarzystwa Implantologicznego oraz Europejskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (EAED).
Autor bestselleru „Implants in the estetic zone
Implants in the estetic zone
PO RAZ PIERWSZY W POLSCE
W CAŁODZIENNEJ SESJI I WARSZTATACH PRAKTYCZNYCH!

Podczas kursu zaprezentowana zostanie niekonwencjonalna strategia estetycznej rekonstrukcji zębów w przednim odcinku szczęki i żuchwy, której skuteczność została dowiedziona latami praktyki klinicznej.

Uczestnicy kursu będą mieli okazję poznać techniki służące poprawie efektu estetycznego leczenia, możliwych do wykorzystania praktycznie w każdej procedurze leczenia implantologicznego, bez względu na wybór konkretnej strategii terapeutycznej.

Dzięki ponad czterem tysiącom zdjęć klinicznych i ilustracji do opisanych procedur wykład specjalisty uznawanego za jednego z liderów implantologii stomatologicznej da Państwu okazję do poszerzenia swojej wiedzy na temat wyzwań współczesnej implantologii oraz sposobów na osiągnięcie optymalnych wyników leczenia.

Organizator
dla